לתת חיים
במתנה
פרויקטים
לאגודת מרכז סיוע פרויקטים רבים, שלהם אתם יכולים להצטרף בתרומה מיידית באחד מאופני התרומה המצויינים בדף למטה, לעזרה בפרויקט ספציפיפי זה.
אחד הפרויקטים הממולצים ביותר הינו: פרויקט אמץ תינוק
 אמצו לכם תינוק - החל מרגע הולדתו ועד להיותו בן שנה!!!
כל העונג, כל הזכות, של חיוך קטן של תינוק, הסיפוק לדעת שהוא "אכל טוב", הידע שיש לו טיטולים ומטרנה, שלא חסר לו מקום שינה והתפתחות. הינם שלכם!!! ולמשך שנה!!! אתם תורמים כאן עבור חיות של תינוק אחד מתוך אלפי הפניות הזועקות לעזרה מידי חודש, ונותנים לו חיים כפשוטם, למשך שנה שלימה.
אתם מעניקים כאן תמיכה לתינוק שזה עתה נולד, ומאפשרים לאימו/משפחתו לגדלו בצורה הטובה ביותר ולספק את צרכיו. 'האימוץ' נועד לשנה הראשונה לחייו של הרך הנולד. כשמדובר במשפחה רגילה ובעלת אמצעים, העומדת בפני לידת תינוק, המשמעות היא  - התחדשות ואושר. אבל--- כשמדובר בהולדת תינוק לאישה או למשפחה ללא אמצעים, המשמעות היא – חששות, לחץ ודאגה. אם כן כיצד נוכל לעזור???
במרכז סיוע אנו מכירים היטב את המורכבות הכלכלית והרגשית הכרוכה בהולדת תינוק. לפיכך, אנו מסייעים לאישה העומדת בפני לידה על ידי ייעוץ וליווי לאורך כל שלבי ההיריון ומתן ערכה מלאה הכוללת מיטת תינוק, עגלה, מזון, טיטולים ושאר ציוד בסיסי, הנדרש לתינוק בשנתו הראשונה. 
ע"י תרומתכם אתם נותנים פה חיים לנשמה קטנה למשך שנה שלימה!
בתרומתכם באחת מהדרכים המופיעות למטה, לפרויקט זה, אתם מעניקים אור ותקוה לתינוק, לאימו ולמשפחתו. החל מליווי רגשי ונפשי במהלך ההריון והלידה. וכן בכל פעם שאגודת מרכז סיוע מביאה לו את הטיטולים, המטרנה או שלל הדברים הדברים המוענקים לו על ידי האגודה המספקים שקט נפשי ורווחה כלכלית בעת כה מיוחדת וקשה. וכל זאת למשך שנה שלימה!!! 
בקראיכם שורות אלו: תרמו מיידית, פרויקט זה הינו בבחינת "פיקוח נפש" - הצלת נפש למשך שנה מתוך אלפי הפניות המגיעות אלינו מידי חודש. התקשרו עכשיו ותרמו למרכז סיוע. אנו מצפים ברגע זה לכל תרומה. אלפי משפחות מצפות לתרומתכם.
ניתן לתרום: בכרטיס אשראי או בהוראת קבע בטל: 03-6006995 | בהפקדה למספר חשבון בבנק הדואר 2002456   | או בדואר ת"ד 8060 חולון.